Описание

Іноді дитячі мрії збуваються. Даґні Таґґарт керує найбільшою в країні залізницею. Генк Ріарден запроваджує революційну технологію в металургії. Елліс Ваятт перетворює Богом забуту землю на промисловий рай. У їхніх руках — наймогутніші корпорації, що від них залежить доля країни. Вони — сучасні атланти. Їхня релігія — економіка, їхня відповідальність — тягар усього світу. Колись вони мріяли змінити життя суспільства, а тепер їм доводиться чути, що вся їхня праця лише помножує несправедливість. Що всім людям потрібні однакові права і можливості. Спершу атланти лише знизували плечима. Але настане той день, коли їм остаточно набридне тримати цей світ на своїх плечах. І вони підуть.

Отзывы ( 0 )
Раз в месяц дарим подарки самому активному читателю.
Оставляйте больше отзывов, и мы наградим вас!
Цитаты (4)
4 цитаты Чтобы добавить цитату, вы должны .
11 июля 2016 г.
Він ніколи нічого не просив. Це вони хотіли його втримати, вони висували претензії, що подавалися як вияв любові, але така любов обтяжувала його дужче за будь-яку ненависть. Він зневажав невиправдане співчуття, так само як незароблене багатство. Ці люди заповзялися любити його, геть не поцікавившись, за що він сам хотів би, щоб його любили.
11 июля 2016 г.
-Колеги за фахом чи за галуззю мають єднатисч, - казали організатори Альянсу. - У нас спільні проблеми, спільні інтереси, спільні супротивники. Чублячись між собою, ми розпорошуємо власну енергію. Натомість слід виступити єдиним фронтом проти всіх, хто створює нам перепони. Лише об'єднавши зусилля, нам вдасться досягти успіху.
-То проти кого ж виступатиме цей Альянс? - запитав би скептик.
І почув би таку відповідь:
-Не проти когось конкретного. Але якщо ставити питання таким чином, то Альянс спрямований проти вантажовідправників чи виробників залізничного устаткування, які можуть на нас нажитися. А проти кого створюються будь-які спілки?.
-Саме це мене й цікавить, - зауважив би скептик.
25 июля 2016 г.
-І що таке душа? - продовжував старий. - Хіба у виробництві чи сексі задіяний дух? Але людину ніщо більше не цікавить. Людина переймається лише матеріальним. Наша велика промисловість - свідчення цього, і це єдине на що спромоглась наша так звана цивілізація, створена вульгарними матеріалістами з моральним рівнем свиней і з такими, як у свиней, цілями та уподобаннями. Чи потрібна моральність або інші етичні засади, щоб зібрати на конвеєрі вантажівку?
- А що таке моральність? - запитала Даґні.
- Здатність відрізняти добро від зла, спроможність бачити істину, мужність, щоб дотримуватися її і ніколи не зрадити добро. Але де це все знайти?
Книгу прочитали 3
Маша Овдиенко
Yana Zub
Apostol Jane
Тем, кому нравится эта книга, также понравилось

Топ