6 февраля 2024 г.
Оценил «Шантарам» 6 февраля 2024 г.
книга Шантарам
6 февраля 2024 г.
Процитировал «Шантарам» 6 февраля 2024 г.

Страждання і щастя однакові, але прямо протилежні. Одне — дзеркальний відбиток другого, воно не має сенсу і не існує без нього.

книга Шантарам
6 февраля 2024 г.
Процитировал «Шантарам» 6 февраля 2024 г.

Дурні — це військовики й поліціянти, на них тримається влада лиходіїв. Вони служать в арміях дванадцяти провідних держав світу і в поліції тих самих держав і ще двох десятків країн. З них лише десять мільйонів володіють справжньою силою, з якою доводиться рахуватися. Звісно, вони хоробрі, але дурні, тому що жертвують своїм життям заради урядів і політичних рухів, що використовують їх мов пішаків. Уряди завжди зраджують їх, кидають напризволяще й гублять. Ні з ким нації не обходяться з такою зневагою, як з героями війни.

книга Шантарам
31 января 2024 г.
Процитировал «Шантарам» 31 января 2024 г.

Немає кращого свідчення Божого промислу, ніж щедрість бідняків,—

ок

книга Шантарам
3 декабря 2023 г.

Поняття змагальності – ідея, що десь є хтось такий, як ви, тільки кращий, – неправильне. І воно заважає вам зосередитися на собі, натомість змушує концентруватися на боротьбі за відповідність хибним стандартам, орієнтованим на інших людей, – і це замість того, щоб зазирнути в себе й відкрити своє «я». Ваша індивідуальність і «незрівнянність» – єдина основа, на якій можна будувати своє життя, що приноситиме задоволення саме вам. І саме ви маєте бути задоволеним. Немає жодного авторитета поза вами, який міг би вирішувати, що правильно й добре для вас.

ок.

книга Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш