книга Тореадори з Васюкiвки
14

Тореадори з Васюкiвки

  • Сейчас читают 2
  • Отложили 4
  • Прочитали 21
  • Не дочитали 0
Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка, якого часто називають Гоголем сучасної української дитячої літератури. Недаремно «Тореадори з Васюківки» перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо...Ещё
Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка, якого часто називають Гоголем сучасної української дитячої літератури. Недаремно «Тореадори з Васюківки» перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один із найвидатніших творів світової літератури для дітей. Це – перше видання нової авторської редакції роману, позбавленої деяких неминучих ідеологічних нашарувань минулої доби, деталей, незрозумілих сучасному, а тим паче майбутньому читачеві. У книзі чимало нових надзвичайно веселих епізодів.
  • 7890934750

Материалы

Отзывы

Раз в месяц дарим подарки самому активному читателю.
Оставляйте больше отзывов, и мы наградим вас!
Fyzty

11 июня 2020 г.

занадто довга

Цитаты

Чтобы добавить цитату, вы должны .
Marty Milse Marty Milse

21 июня 2014 г.

- Вставай, діячу! Царство Боже проспиш. Через тебе влада керувати не може.

Marty Milse Marty Milse

20 июня 2014 г.

Є такий вираз "час зупинився". Я раніше не розумів. цього. Але справді бувають хвилини, коли час ніби зупиняється, коли перестаєш дихати, і серце не б'ється, і не відчуваєш, скільки минуло - секунда чи година. Ніби виключився десь у тебе всередині годинник, перестав цокати. І так страшно. І порожньо. І нічого в тобі нема, окрім моторошного чекання.

Marty Milse Marty Milse

14 июня 2014 г.

Вчителька Галина Сидорівна не нахвалиться Павлом Денисовичем та Іваном Васильовичем. «Прекрасні люди, — каже вона, — незрівнянні, неповторні! Якщо я не доживу до нового навчального року, то тільки завдяки їм. Так вони мені життя вкорочують своєю поведінкою».

Marty Milse Marty Milse

14 июня 2014 г.

Похвала, почута вiд ворога, — найвища похвала

Marty Milse Marty Milse

14 июня 2014 г.

Повна пазуха мокрого слизького холодного страху.