книга Ворошиловград
13

Ворошиловград

  • Сейчас читают 2
  • Отложили 3
  • Прочитали 21
  • Не дочитали 0
За версією конкурсу «Книга року Бі-бі-сі» роман «Ворошиловград» став кращою книгою десятиліття! Пил доріг, іржаві бензоколонки, втомлені автобуси, старі «хрущовки»… Місто, що залишилось десь поза часом. Дивні люди, які займаються дивними справами. Абсурд – та водночас...Ещё
За версією конкурсу «Книга року Бі-бі-сі» роман «Ворошиловград» став кращою книгою десятиліття! Пил доріг, іржаві бензоколонки, втомлені автобуси, старі «хрущовки»… Місто, що залишилось десь поза часом. Дивні люди, які займаються дивними справами. Абсурд – та водночас «справжність» існування… Герман повертається до містечка свого дитинства у степах Донбасу, щоб знайти зниклого брата і врятувати його бізнес. Проте реальність виявляється хиткою, майбутнє – невизначеним, а минуле викликає надто гостру ностальгію… Лірична і жорстка, соціальна і метафізична, меланхолійна і реалістична історія, сповнена безмежних просторів, спогадів, сновидь, мрій, джазу та духу справжньої дружби. Обережно! Ненормативна лексика!
  • OMIKO
  • 18+
  • 9789660352452

Материалы

Отзывы

Раз в месяц дарим подарки самому активному читателю.
Оставляйте больше отзывов, и мы наградим вас!
Anton Shkuro

21 января 2019 г.

Коли читаєш Сергія Жадана, то відчуваєш легкий смак атмосфери, яка пробивається крізь...Ещё
Коли читаєш Сергія Жадана, то відчуваєш легкий смак атмосфери, яка пробивається крізь сторінки. Книга "Ворошиловград" у свій час була визнана, як "Книга року ВВС". Дійсно цей витвір вартий уваги.

Цікаво ж ознайомитись з особливим побутом вільних людей, які займаються тим, що їм подобається. Їм байдуже, що про них скажуть інші, вони живуть у своє задоволення і навіть нехай воно не настільки пафосне.

Черговий читальний півмарафон фінішує саме "Ворошиловградом". Певен, що це достойний вибір.
Denys Popov

25 июня 2014 г.

Откровенно слабое произведение.

Цитаты

Вы можете первыми опубликовать цитату

Чтобы добавить цитату, вы должны .

Где найти